O nas

Dlaczego warto nam zaufać?

Firma TWW Nieruchomości działa na rynku od 2002 roku. Początkowo specjalizowaliśmy się w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami mieszkalnymi i komercyjnymi, a z czasem rozszerzyliśmy swoją działalność o zarządzanie najmem mieszkań, a także pośrednictwo w sprzedaży i wynajmie nieruchomości.

Nasza misja

Misją naszej firmy jest świadczenie najwyższej jakości usług w zarządzaniu nieruchomościami, dbając jednocześnie o satysfakcję klientów i zrównoważony rozwój.

Nasza wizja

Pragniemy stać się liderem branży, redefiniując standardy zarządzania nieruchomościami poprzez ciągłe doskonalenie procesów, inwestycje w rozwój zespołu, doskonalenie narzędzi informatycznych oraz budowanie trwałych relacji z naszymi klientami.

ha

Współpraca z nami to gwarancja profesjonalnego zarządzania nieruchomościami. Działamy jako solidny partner, dbający o sprawne funkcjonowanie nieruchomości oraz satysfakcję naszych klientów. Naszym celem jest nie tylko efektywna administracja, ale również budowanie trwałych relacji z naszymi klientami opartych na profesjonalizmie i zaufaniu.

Jerzy Heydel, Prezes Zarządu